Van £ 105 nacht

Leonardo Hotel Swindon

Fleming Way
Inchecken:
—
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0

Ages of children:

Ontvang de realtime prijzen en kameropties voor uw data.

Van £ 105 nacht
Sep 27 — Sep 28
Leonardo Hotel Swindon
Type: Hotel
Inchecken: 15:00-23:59
Uitchecken: 11:00

Overzicht

Favoriet bij gasten
Toplocatie
Populaire keuze
Milieuvriendelijk verblijf
Bar/ lounge

Leonardo Hotel Swindon met 229 kamers zorgt voor snelle toegang tot Swindon Magistrates Court, gelegen binnen 5 minuten wandelen hiervandaan. In dit 4-sterrenhotel treft u een restaurant.

Locatie

Het centrum van Swindon kan worden bereikt binnen 10 minuten lopen van dit hotel, en culturele locaties zoals het Museum of Computing liggen binnen 450 meter loopafstand. Leonardo Hotel Swindon is gelegen op 9 minuten wandelafstand van de Magische Rotonde en op 8 minuten wandelen van het Spectrum Building.

Vervoer

Deze accommodatie is gelegen in Swindon binnen het bereik van het station Swindon.

Bezienswaardigheden in de buurt

Gasten kunnen ook genieten van de nabijheid van St Marks Recreation Ground, gelegen op 1 km afstand. National Trust bevindt zich binnen 18 minuten wandelafstand hiervandaan.

Kamers

De kamers hebben strijkfaciliteiten en airconditioning, evenals koffie- en theevoorzieningen voor uw gemak. De badkamers hebben een apart toilet en een douche.

Dineren

Kaspa's Desserts is op minder dan 400 meter verwijderd van Leonardo Hotel Swindon geplaatst.

Kamers & Beschikbaarheid

Superior Tweepersoonskamer

2 max
Tweepersoons
18 m² 194 ft²

Standaard Tweepersoonskamer met 1 of 2 Bedden

3 max
Tweepersoons
21 m² 226 ft²

Executive Kamer met Kingsize Bed

2 max
Tweepersoons
31 m² 334 ft²

Standaard Kamer met Kingsize Bed

2 max
Tweepersoons
18 m² 194 ft²

Faciliteiten

Diensten

  • Roomservice
  • Huishouding
  • Wasserij
  • Stomerij

Dineren

  • Elektrische waterkoker
  • Restaurant
  • Snackbar
  • Bar/ lounge

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Kluisje
  • 24-uursreceptie
  • Huisdieren zijn niet toegestaan
  • Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
  • Bagageopslag
  • Lift
  • Geldwisselkantoor
  • Koffiebar
  • Verkoopautomaten
main photo for tourist attraction block

Toeristische attracties in Swindon

Toeristische attracties in Swindon

Lokale bezienswaardigheden

  • 594 m 1950 ft Minimolen
  • 1.1 km 0.7 mi Steam Museum Of The Great Western Railways
  • 1.2 km 0.8 mi Swindon Museum
  • 887 m 2909 ft Austin Leisure
  • 943 m 3093 ft Charlie Edwards
  • 1.4 km 0.9 mi Croft Gallery

Zich verplaatsen

  • 35 km 21.8 mi RAF Station Airport
  • 43.2 km 26.9 mi Andover Airport
  • 69.9 km 43.4 mi Blackbushe Airport
  • 99 km 61.5 mi Birmingham Luchthaven
  • 87.1 km 54.1 mi Luchthaven Bournemouth Airport
  • 67.4 km 41.9 mi Bristol Internationaal Luchthaven

Dineropties

  • 360 m 1181 ft Alternative Angels
  • 370 m 1214 ft Costa Coffee
  • 390 m 1280 ft Swindon Rendezvous
  • 440 m 1444 ft The Savoy
  • 450 m 1476 ft Le Rendezvous
  • 480 m 1575 ft Poppins Restaurant

Veelgestelde vragen

"Heeft Leonardo Hotel Swindon parkeergelegenheid op het terrein?"

Ja, er is privé parkeergelegenheid op het terrein aan de achterzijde van het hotel en deze kost £6,00 per nacht.

"Welke eetgelegenheden biedt het restaurant van Leonardo Hotel Swindon?"

Het hotel heeft een restaurant dat warme maaltijden serveert, geopend van 18:00 tot 22:00 uur, en biedt ook bar-lounge services tot 01:00 uur.

"Kunnen gasten van Leonardo Hotel Swindon genieten van het ontbijt, en wat is de prijs?"

Het ontbijt wordt geserveerd in het restaurant van het hotel vanaf 7:00 uur in het weekend, voor een prijs van £16,50 per persoon, en omvat diverse opties met volledige service.

"Zijn er wellnessfaciliteiten beschikbaar in Leonardo Hotel Swindon?"

Het hotel biedt geen specifieke wellnessfaciliteiten zoals een zwembad of spa; het is gericht op comfortabele, moderne accommodaties.

"Wat is de locatie van Leonardo Hotel Swindon ten opzichte van lokale attracties?"

Het hotel ligt op vijf minuten loopafstand van Wyvern Theatre, Coate Water Park en Lydiard Park, en op vijf minuten van station Swindon.

"Welke diensten bieden de medewerkers van Leonardo Hotel Swindon aan?"

Het personeel beheert een 24-uurs receptie, verzorgt gratis bagageopslag en assisteert bij algemene gastenbehoeften met een vriendelijke en behulpzame service.

"Wat zijn de faciliteiten op de kamers van Leonardo Hotel Swindon?"

De kamers zijn voorzien van airconditioning, flatscreen-tv's, thee- en koffiefaciliteiten en een kluisje. Sommige kamers beschikken over koelkasten en USB-aansluitingen voor het opladen van apparaten.

"Biedt Leonardo Hotel Swindon faciliteiten voor zakelijke bijeenkomsten?"

Ja, het hotel biedt faciliteiten voor vergaderingen en banketten, en verzorgt fax- en kopieerservices tegen een toeslag.

"Hoe dicht ligt Leonardo Hotel Swindon bij de belangrijkste winkel- en uitgaansgebieden?"

Het hotel is centraal gelegen met gemakkelijke toegang tot winkelgebieden en heeft een moderne bar en lounge voor ontspanning ter plaatse.

Aanbevolen hotels in andere steden

Vincci Seleccion Estrella Del Mar
Ctra A7 Km.1034A , Av Jose Ribera 25 (Real Zarago (8.9 km naar het Stadscentrum)
The Empire Landmark Hotel
1400 Robson Street (1.2 km naar het Stadscentrum)
Valamar Camping Lanterna
Lanterna 1 (7.8 km naar het Stadscentrum)
Casa De Olas Boutique Hotel
Calle Michoacan, Brisas De Zicatela S/N (5.3 km naar het Stadscentrum)
Premier Inn Koln City Mediapark
Hansaring 97 (1.4 km naar het Stadscentrum)
Appartements Haflingerhof
Dorfstrasse 54 (0.6 km naar het Stadscentrum)
Bergzeit By Seven
Stahlhammergasse 236 (1.2 km naar het Stadscentrum)
Nyx Hotel Warsaw By Leonardo Hotels
Chmielna 71 (0.8 km naar het Stadscentrum)
Villa Royal
Via Delle Ruote 52 (1.0 km naar het Stadscentrum)
Lemon 8 Boutique Hotel @ Melaka
21, Jalan Pb 1B, Taman Puncak Bertam,75250 Melaka. (7.0 km naar het Stadscentrum)